موجوجم اَدز
موجوجم اَدز

هشدار امنیتی:

خواهشمندیم این متن را به جهت جلوگیری از کلاه برداری با دقت بخوانید.

تمامی تماس های موجوجم با شما از طریق تلفن پشتیبانی به شماره 02191010414 و یا ارسال پیامک از طریق سرشماره 1000088080 یا 20000110220 می باشد. بعلاوه تمامی مکالمات متنی نیز تنها از طریق بخش چت آنلاین سایت خواهد بود.
هیچ روش دیگری از جمله آیدی های به نام موجوجم در تلگرام، شماره های واتس اپ و غیره مورد تایید ما نمی باشد، در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا در معرض کلاهبرداری قرار گرفته اید.

در ادامه برای داشتن یک معامله‌ی امن پیشنهاد می کنیم:

  1. به هیچ عنوان بدون هماهنگی با واسطه موجوجم ادز برای خرید اکانت اقدام نکنید و برای افراد ناشناس هزینه ای واریز نکنید. همچنین فروشندگان به هیچ عنوان اطلاعات اکانت خود را در اختیار اشخاص ناشناس قرار ندهند.
  2. به هیچ وجه اکانت ناشناسی را بر روی تلفن همراه خود اضافه نکنید چرا که این یکی از شیوه های متداول کلاه برداران برای حذف اطلاعات تلفن همراه شما می باشد.

توجه فرمایید که بعد از تحویل اکانت به خریدار و واریز وجه برای فروشنده بعد از تاریخ مقرر، وطیفه حفظ امنیت اکانت بر عهده خودتان می باشد و پس از آن موجوجم مسئولیتی در این قبال ندارد. با این حال تمام آموزش های لازم جهت حفظ امنیت انواع امانت در مجله اینترنتی موجوجم موجود می باشد که با رعایت آن نکات همیشه امانتی سالم و امن خواهید داشت.

در ادامه به ارائه پاسخ به سوالات متداول شما درباره واسطه گری می پردازیم.

بنا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه گری موجوجم برای خرید و فروش به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های متعدد انجام شده از کاربران با وفای ما، تصمیم به اضافه کردن این خدمت به مجموعه موجوجم گرفتیم.

موجوجم با بیش از 9 سال سابقه یکی از قدیمی ترین وبسایت خدمات بازی های ویدئویی در ایران می باشد.  امیدواریم آوازه و خوش نامی ما بزرگترین گواه برای جلب اعتماد و تضمین معامله ای امن و بدون نگرانی برای شما همراهان همیشگی موجوجم باشد. علاوه بر این شما می توانید از نماد اعتماد الکترونیک و مجوز های فعالیت موجوجم در سایت mojogem.com دیدن فرمایید.

بله؛ قطعا خرید و فروش اکانت با واسطه گر موجوجم به نفع شما خواهد بود. چرا؟؟ چون که ما خرید و فروشی امن را برای شما به ارمغان می آوریم، علاوه بر این ایمن سازی کامل اکانت بازی توسط کارشناسان حرفه ای ما صورت خواهد گرفت.

برای استفاده از واسطه گری موجوجم می بایست مراحل زیر را طی نمایید:

  1. تماس و توافق خریدار با فروشنده اکانت بازی در مورد قیمت اکانت و شیوه پرداخت کمیسیون با یکدیگر توافق کنید.
  2. خریدار هزینه اکانت بعلاوه مبلغ کمیسیون را از لینک زیر به موجوجم پرداخت می نماید.
    https://ads.mojogem.com/pay-for-acc/
  3. پس از توافق و پرداخت هزینه از سمت خریدار، کارشناسان ما با فروشنده تماس خواهند گرفت و فرم تکمیل اطلاعات مورد نیاز را از طریق پیامک برای وی ارسال خواهند کرد.
  4. کارشناسان ما اطلاعاتی را که از فروشنده دریافت کرده‌اند را در اختیار خریدار قرار می دهند. پس از تایید صحت اطلاعات آگهی توسط خریدار، فروشنده احراز هویت شده و اقدامات لازم برای ایمن سازی اکانت توسط خریدار با ارائه آموزش در سایت صورت می گیرد.

 

خیر، واسطه گری فقط برای خرید از آگهی های سایت ممکن است.

کمیسیون واسطه گری معاملات در موجوجم ادز معادل 9 درصد ارزش معامله و با مبلغ حداقل 200هزار تومان و حداکثر 1 میلیون تومان می باشد که بسته به توافق طرفین معامله میتواند به صورت دو طرفه و 4.5 درصد از هر طرف یا بصورت یک طرفه به طور کامل از خریدار یا فروشنده دریافت شود.

توجه کنید در هر صورت توافق از جمله پرداخت کمیسیون به صورت دو طرفه و یا به صورت کامل و از سمت فروشنده اکانت، هزینه کمیسیون از مبلغ اکانت کسر خواهد شد و نیازی به پرداخت از سمت فروشنده اکانت نیست.
طبق قوانین موجوجم ادز در سریع ترین حالت ممکن معامله انجام می شود اما این مورد شدیدا به پیگیری و همکاری خریدار و فروشنده با واحد واسطه گری موجوجم وابسته است.

زمان واریز برای هر بازی متفاوت است. مثلا هزینه اکانت هایی که بر روی گوگل و سوپرسل آیدی ذخیره شده اند، ۷ روز بعد از معامله واریز خواهد شد. مبلغ اکانت های VK، فیس بوک، توییتر، اکتیویژن، پابجی، یک روز بعد از تحویل اکانت واریز می شود.

جهت تسریع فرایند معامله، حتما قوانین و سوالات متداول موجوجم ادز را به صورت کامل مطالعه بفرمایید و طبق مراحل آن عمل کنید. حتما کارتون زودتر انجام میشه!!

تمامی تماس های موجوجم با شما از طریق تلفن پشتیبانی به شماره 02191010414 و یا ارسال پیامک از طریق سرشماره 1000088080 یا 20000110220 می باشد. بعلاوه تمامی مکالمات متنی نیز تنها از طریق بخش چت آنلاین سایت خواهد بود.
هیچ روش دیگری از جمله آیدی های به نام موجوجم در تلگرام، شماره های واتس اپ و غیره مورد تایید ما نمی باشد، در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا در معرض کلاهبرداری قرار گرفته اید.

طبق قوانین موجوجم ادز واریز مستقیم مبلغ برای فروشنده توصیه نمیشود؛ در صورت واریز، مسئولیت کامل این عمل با شخص خریدار میباشد.

طبق قوانین موجوجم ادز ارسال مستقیم اطلاعات اکانت برای خریدار توصیه نمی شود؛ در صورت ارسال، مسئولیت کامل این عمل با شخص فروشنده می باشد.

جای هیچ گونه نگرانی نیست. مبلغ شما در موجوجم محفوظ خواهد ماند. شما می توانید آگهی جدید انتخاب کنید و یا مبلغ را به کیف پول خود استرداد دهید تا جهت خریدهای دیگر از جمله خریدهای درون برنامه ای از آن استفاده کنید.