موجوجم اَدز
موجوجم اَدز

موجوجم ادز، یکی از زیر مجموعه های موجوجم می باشد که با هدف خدمت رسانی به جامعه گیمر های ایرانی به ثبت رایگان آگهی فروش بازی می پردازد.


به عنوان یکی از راه های کسب درآمد برای گیمرهای حرفه ای، ساخت اکانت های قوی و فروش آن می باشد. ما نیز در موجوجم با هدف ترویج فرهنگ صحیح بازی و سرگرمی، بر آن شدیم تا زمینه ی ثبت رایگان آگهی فروش اکانت های بازی را در هر سه پلتفرم موبایل، کامپیوتر و کنسول فراهم نماییم.

 

موجوجم ادز برای خریداران نیز با داشتن دسته بندی های متنوع و جامع از بازی های پرطرفدار باعث می شود که شما بتوانید در بازی مورد علاقه خود، از میان آگهی های متعدد با هر قیمت و سلیقه اکانت مناسب خود را پیدا کنید. جهت انجام معامله مستقیماً با خود فروشنده اکانت در تماس قرار می گیرید.

 

همچنین، در صورتی که شما دارنده تجهیزات گیمینگ شامل کنسول های بازی، دیسک بازی و انواع لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل یا کنسول را نیز می توانید در موجوجم ادز به رایگان آگهی کنید. 

 

لیست دسته بندی های آگهی ها به شرح زیر می باشد:

خرید و فروش اکانت بازی های محبوب موبایلی همچون کالاف دیوتی موبایل، پابجی، فری فایر، کش آف کلنز، کلش رویال، تانکی آنلاین، هی دی و…

خرید و فروش اکانت بازی های معروف کامپیوتری از جمله ورلد آف وارکرفت، دوتا 2، دیابلو 3 و….

 خرید و فروش اکانت بازی های پر طرفدار پلی استیشن همچون The Last of us Part II ،Uncharted 4 ،Read Dead Redemption و بسیاری بازی دیگر.

خرید و فروش اکانت بازی های ایکس باکس وان.

خرید و فروش دستگاه های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5.

خرید و فروش دستگاه های ایکس باکس سری وان و ایکس باکس سری ایکس.

خرید و فروش تجهیزات گیمینگ.