موجوجم اَدز
موجوجم اَدز

هشدار:

دقت کنید که تمامی تماس های موجوجم با شما از طریق تلفن پشتیبانی به شماره 02191010414 و ارسال پیامک از طریق سرشماره 1000088080 یا 20000110220 میباشد و همچنین تمامی مکالمات متنی نیز تنها از طریق بخش تیکت و چت آنلاین سایت خواهد بود.
هیچ روش دیگری از جمله آیدی های به نام موجوجم در تلگرام، شماره های واتس اپ و غیره مورد تایید ما نمی باشد، در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا در معرض کلاهبرداری قرار گرفته اید.

معامله امن با موجوجم ادز داشته باشید

موجوجم با بیش از 8 سال سابقه قدیمی ترین وبسایت فروش جم و آیتم های درون بازی در ایران میباشد. بنا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه گری موجوجم برای خرید و فروش امن اکانت ها و همچنین کلاهبرداری های متعدد انجام شده از کاربران سایت موجوجم ادز و وبسایت های مشابه، تصمیم به اضافه کردن این خدمت به مجموعه موجوجم کردیم.
آوازه و خوش نامی ما بزرگترین گواه برای جلب اعتماد شما و تضمین معامله ای امن و بدون نگرانی برای شما همراهان همیشگی موجوجم میباشد.

 

مراحل واسطه گری اکانت در موجوجم ادز

1- توافق خریدار با فروشنده اکانت بازی: در مورد قیمت اکانت و شیوه پرداخت کمیسیون و… با یکدیگر توافق کنید.

2- خریدار هزینه اکانت بعلاوه مبلغ کمیسیون را از قسمت پایین صفحه و یا لینک زیر پرداخت میکند.
https://ads.mojogem.com/pay-for-acc/

کمیسیون انجام معاملات در موجوجم ادز معادل 9 درصد ارزش معامله با حداقل 50 هزار تومان و حداکثر 1 میلیون تومان میباشد.

3- توجه کنید در صورت توافق برای پرداخت کمیسیون به صورت دو طرفه و یا به صورت کامل و از سمت فروشنده اکانت، هزینه کمیسیون از مبلغ اکانت کسر خواهد شد و نیازی به پرداخت از سمت فروشنده اکانت نیست.

4- پس از توافق و پرداخت هزینه از سمت خریدار کارشناسان ما با فروشنده تماس خواهند گرفت و اطلاعات مورد نیاز را از طریق پیامک برای وی ارسال خواهند کرد.

5- کارشناسان ما اطلاعات اکانت را از فروشنده دریافت کرده و در اختیار خریدار قرار میدهند، پس از تایید صحت اطلاعات آگهی توسط خریدار فروشنده احراز هویت شده و اقدامات لازم برای ایمن سازی اکانت توسط کارشناسان صورت گرفته و اکانت بازی به خریدار تحویل داده میشود.

 

شرایط واسطه گری

  • خریدار و فروشنده قبل از واریز هزینه باهم توافق کنند و سپس خریدار واریز وجه را انجام دهد.
  • در شرایطی که خریدار بدون هماهنگی و توافق با فروشنده مبلغی را به حساب سایت واریز و یا معامله به هر دلیلی کنسل شود، اگر خریدار آگهی دیگری را برای خرید معرفی کند مبلغ 25 هزار تومان و در صورتی که درخواست بازگشت وجه داشته باشد مبلغ 50 هزار تومان از مبلغ واریزی کسر و مابقی به حساب خریدار بازگشت داده میشود. این بند به دلیل مدیریت زمان در نظر گرفته شده است.
  • فروشنده توجه داشته باشد هزینه اکانت هایی که بر روی گوگل و سوپرسل آیدی ذخیره شده اند بعد از ۷ روز واریز خواهد شد. اکانت های VK، فیس بوک، توییتر، اکتیویژن، پابجی، یک روز بعد از تحویل اکانت واریز میشود، این بند ضروری است و جهت جلوگیری از خسارت به خریدار مشخص شده است.
  • اگر لینک های بازی شما از یکی بیشتر باشد ( مثلا بازی کالاف دیوتی علاوه بر اکتیوژن به فیسبوک هم لینک شده باشد) به ازای هر لینک اضافه مبلغ 15 هزار تومان به کمیسیون واسطه گری اضافه خواهد شد، که این هزینه بر عهده فروشنده اکانت میباشد و در هنگام واریز وجه نهایی اکانت از مبلغ کسر خواهد شد.

هشدار های امنیتی

  1. به هیچ عنوان بدون هماهنگی با واسطه موجوجم ادز برای خرید اکانت اقدام نکنید و برای افراد ناشناس هزینه ای واریز نکنید. همچنین فروشندگان به هیچ عنوان اطلاعات اکانت خود را در اختیار اشخاص ناشناس قرار ندهند.
  2. به هیچ وجه اکانت ناشناسی را بر روی تلفن همراه خود اضافه نکنید چرا که این یکی از شیوه های متداول کلاه برداران برای حذف اطلاعات تلفن همراه شما میباشد.
  3. مراقب کلاه برداران باشید، برای پیام دادن به موجوجم ادز حتما از داخل سایت و بخش تیکت اقدام کنید، توجه کنید کلاه برداران در قالب خریدار یا فروشنده به شما پیام میدهند یا تماس میگیرند و درصدد فریب شما هستند. روش های ارتباط با موجوجم ادز را تنها از طریق سایت پیگیری کنید.
  4. موجوجم هیچ گونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری های ناشی از بی توجهی به هشدارهای امنیتی سایت بر عهده ندارد.

 

تعرفه کمیسیون واسطه گری موجوجم ادز

قطعا خرید و فروش اکانت با موجوجم ادز به نفع شما خواهد بود چرا که ما خرید و فروشی امن را برای شما به ارمغان می آوریم علاوه بر این ایمن سازی کامل اکانت بازی توسط کارشناسان حرفه ای ما صورت خواهد گرفت.

کمیسیون واسطه گری معاملات در موجوجم ادز معادل 9 درصد ارزش معامله و با مبلغ حداقل 50 هزار تومان و حداکثر 1 میلیون تومان میباشد که بسته به توافق طرفین معامله میتواند به صورت دو طرفه و 4.5 درصد از هر طرف یا بصورت یکطرفه و از خریدار یا فروشنده دریافت شود.

نکات مهم و ضروری

موجوجم ادز یک واسط امن برای خرید و فروش اکانت شما کاربران عزیز میباشد و کلیه مراحل واسطه گری توسط کارشناسان با تجربه انجام میشود و کلیه موارد امنیتی برای جلوگیری از سوء استفاده طرفین با دقت تمام انجام میشود، ولی توجه فرمایید که بعد از تحویل اکانت به خریدار و واریز وجه برای فروشنده، موجوجم هیچ مسئولیتی بابت اکانت ندارد.