موجوجم اَدز
موجوجم اَدز

هشدار:

تنها راه ارتباطی امن موجوجم ادز، آی دی تلگرام [email protected] می باشد.

هیچ روش دیگری از جمله آیدی های شبیه موجوجم در تلگرام، شماره های واتس اپ و غیره مورد تایید موجوجم نمی باشد، امکان دارد در معرض کلاهبرداری قرار داشته باشید.

 

معامله امن با موجوجم ادز داشته باشید

موجوجم قدیمی ترین سایت فروش جم و پول های رایج بازی ها در ایران میباشد که بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارد، بنا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه گری موجوجم برای خرید و فروش امن اکانت ها تصمیم به اضافه کردن این خدمت به مجموعه معتبر موجوجم کردیم.

لازم به ذکر است که سایت موجوجم دارای نماد اعتماد میباشد که از نظر فضای مجازی فقط سایت های معتبر و دارای مجوز های مربوطه دارای این نماد اعتماد میباشند.

 

مراحل خرید و فروش در موجوجم ادز

1: توافق خریدار با فروشنده اکانت بازی: در مورد قیمت اکانت و پرداخت کمیسیون موجوجم اذر و … با یکدیگر توافق کنید.

2: سپس هزینه اکانت بعلاوه مبلغ کمیسیون را از قسمت پایین صفحه پرداخت کنید.

(برای بررسی هزینه کمیسیون واسطه موجوجم اذر اینجا بزنید.)

3: توجه کنید هزینه کمیسیون از پول شما کسر خواهد شد و نهایتاً مبلغ اکانت برای فروشنده واریز میگردد.

4: در تلگرام به همراه فروشنده یک گروه ایجاد کنید و لینک آن را برای آیدی موجوجم اذر در تلگرام ارسال کنید.

5: اکانت توسط کارشناس و سپس خریدار چک میشود و پس از اقدامات ایمن سازی ذخیره ساز بازی تحویل خریدار میگردد.

 

شرایط واسطه گری

  • خریدار و فروشنده قبل از واریز هزینه حتما باید با یکدیگر توافق کنند و سپس مراحل واسطه را انجام دهند.
  • چنانچه خریدار بدون هماهنگی و توافق با فروشنده هزینه واریز کند و یا معامله به هر دلیلی کنسل شود، و خریدار درخواست برگشت هزینه را کند، ۵ درصد هزینه واریزی به عنوان مبلغ کنسلی کسر خواهد شد و ما بقی به حساب خریدار برگشت خواهد خورد. این بند برای جلوگیری از سوء استفاده و مدیریت زمان قرار داده شده است.
  • فروشنده توجه داشته باشد هزینه اکانت هایی که بر روی گوگل ذخیره شده اند بعد از ۷ روز واریز خواهد شد. اکانت های VK، فیس بوک، توییتر، اکتیویژن، سوپرآیدی، پابجی، یک روز بعد از تحویل اکانت واریز میشود، این بند ضروری است و جهت جلوگیری از خسارت به خریدار مشخص شده است.

 

هشدار های امنیتی

  1. بدون حضور واسطه موجوجم اذر برای خرید اکانت اقدام نکنید و برای افراد ناشناس هزینه واریز نکنید
  2. مراقب کلاه بردان باشید، برای پیام دادن به موجوجم ادز حتما از داخل سایت اقدام کنید، توجه کنید ممکن است کلاه برداران در قالب خریدار یا فروشنده به شما پیام دهند، آیدی ای شبیه موجوجم اذر برای شما ارسال کنند و درصدد فریب شما باشند. در این مواقع حتما خود شما از داخل سایت پیام دهید و ایدی را چک کنید.

 

تعرفه کمیسیون واسطه گری موجوجم ادز

قطعا خرید و فروش اکانت با موجوجم اذر به نفع شما خواهد بود چرا که ما خرید و فروشی امن را برای شما به ارمغان می آوریم علاوه بر این ایمن سازی حرفه ای ذخیره ساز بازی توسط تیم حرفه ای ما انجام خواهد شد.

برای بررسی هزینه کمیسیون واسطه موجوجم اذر اینجا بزنید.

 

شرایط ثبت درخواست

برای درخواست واسطه امن از موجوجم، بعد از توافق طرفین خریدار مبلغ مورد توافق را بعلاوه کمیسیون موجوجم طبق تعرفه از فرم پایین صفحه واریز می نماید. کارشناسان موجوجم برای ادامه کار و انجام معامله با شما تماس خواهند گرفت.

 

پشتیبانی موجوجم ادز

  • برای پشتیبانی می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۰۴۱۴ و یا تلگرام اختصاصی واسطه گری تماس حاصل نمایید.
  • لطفا توجه داشته باشید که تنها برای کارهای ضروری تماس بگیرید و درخواست تخفیف نفرمایید چرا که مبلغ کمیسیون قطعی می باشد.

 

نکات مهم و ضروری

موجوجم یک واسط امن برای خرید و فروش اکانت شما کاربران عزیز میباشد، و کلیه مراحل واسطه گری توسط کارشناسان با تجربه انجام میشود و موارد امنیتی برای جلوگیری از سوء استفاده طرفین انجام میشوند، ولی توجه فرمایید که بعد از تحویل اکانت به خریدار و واریز وجه برای فروشنده، موجوجم هیچ مسئولیتی بابت اکانت ندارد.

بدون حضور واسطه موجوجم اذر برای خرید اکانت اقدام نکنید و برای افراد ناشناس هزینه واریز نکنید.