موجوجم اَدز
موجوجم اَدز

مقدمه

کاربر گرامی متنی که مشاهده میفرمایید، قوانین واسطه گری موجوجم ادز میباشد، لطفا با دقت مطالعه بفرمایید سپس اقدام به ثبت درخواست واسطه گری برای خرید یا فروش اکانت مورد نظر خود کنید.

نکته بسیار مهم: تنها راه ارتباطی موجوجم ادز، آی دی تلگرام mojogem_vasete می باشد و هیچ روش دیگری (از جمله آیدی های دیگر تلگرام، شماره های واتس اپ و …) مورد تایید موجوجم نمی باشد و امکان دارد در معرض کلاهبرداری قرار داشته باشید.

 

معامله امن با موجوجم ادز داشته باشید

موجوجم قدیمی ترین سایت فروش جم و پول های رایج بازی ها در ایران میباشد که بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارد، بنا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه گری موجوجم برای خرید و فروش امن اکانت ها تصمیم به اضافه کردن این خدمت به مجموعه معتبر موجوجم کردیم.

لازم به ذکر است که سایت موجوجم دارای نماد اعتماد میباشد که از نظر فضای مجازی فقط سایت های معتبر و دارای مجوز های مربوطه دارای این نماد اعتماد میباشند.

 

مراحل خرید و فروش در موجوجم ادز

 1. ثبت درخواست واسطه گری توسط فروشنده از طریق تلگرام
 2. دریافت دسترسی اکانت از فروشنده و دریافت وجه مورد معامله از خریدار
 3. انتقال اکانت به خریدار و انجام اقدامات امنیتی برای حمایت از خریدار
 4. پس از تکمیل پروسه وجه مورد معامله با کسر کمیسیون برای فروشنده واریز میشود

 

پروتکل های امنیتی بنا به توافق طرفین چیست

 1. ارسال دست نویس همراه با امضا و اثر انگشت توسط طرفین معامله، بخصوص فروشنده اکانت
 2. ارسال لوکیشن شهر محل سکونت در تلگرام توسط فروشنده، جهت اثبات شهر محل سکونت
 3. در صورت تمایل طرفین، دست نویس فروشنده توسط دفتر اسناد رسمی تایید شود
 4. ارسال یک قبض از منزل سکونت توسط فروشنده

 

تعرفه کمیسیون واسطه گری موجوجم ادز

 • برای اکانت های زیر 500 هزار تومان هزینه کمیسیون واسطه گری مجموعاً 20٪ مبلغ مورد معامله میباشد، که طبق توافق طرفین پرداخت میشود.
 • برای اکانت های 500 هزار تومان الی یک میلیون تومان هزینه کمیسیون واسطه گری 100 هزار تومان که طبق توافق طرفین پرداخت میشود.
 • برای اکانت های بالای یک میلیون تومان هزینه کمیسیون واسطه گری مجموعاً 10٪ مبلغ مورد معامله میباشد، که طبق توافق طرفین پرداخت میشود.

 

شرایط ثبت درخواست

 • برای درخواست واسطه امن از موجوجم، بعد از توافق طرفین خریدار مبلغ مورد توافق را بعلاوه کمیسیون موجوجم طبق تعرفه از فرم پایین صفحه واریز می نماید. کارشناسان موجوجم برای ادامه کار و انجام معامله با شما تماس خواهند گرفت.

 

پشتیبانی موجوجم ادز

 • برای پشتیبانی می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۱۰۴۱۴ و یا تلگرام اختصاصی واسطه گری تماس حاصل نمایید.
 • لطفا توجه داشته باشید که تنها برای کارهای ضروری تماس بگیرید و درخواست تخفیف نفرمایید چرا که مبلغ کمیسیون قطعی می باشد.

 

نکات مهم و ضروری

موجوجم یک واسط امن برای خرید و فروش اکانت شما کاربران عزیز میباشد، و کلیه مراحل واسطه گری توسط کارشناسان با تجربه انجام میشود و موارد امنیتی برای جلوگیری از سوء استفاده طرفین انجام میشوند، ولی توجه فرمایید که بعد از تحویل اکانت به خریدار و واریز وجه برای فروشنده، موجوجم هیچ مسئولیتی بابت اکانت ندارد.

بعد از ثبت سفارش و واریز وجه مورد معامله، در صورتی که هر کدام از طرفین پشیمان شوند، باید 5٪ مبلغ مورد معامله را به عنوان خسارت به موجوجم پرداخت کنند، این بند برای جلوگیری از سوء استفاده و مدیریت زمان قرار داده شده است.